27 مارس

بهترین جراح بینی در اصفهان

انتخاب جراح بینی جزو مهمترین اقدام پیش از جراحی بینی می باشد ؛ چون نقش به سزایی را در ایجاد نتایج مطلوب و مورد رضایت ایفا خواهد می کند ؛ جراحی زیبایی بینی به منظور بر طرف کردن ایرادات بینی انجام می شود و جزو پرطرفدارترین جراحی های زیبایی است ، بینی در مرکز صورت قرار دارد و کوچکترین تغییر زیبایی بقیه اجزای صورت را تحت شعاع قرار خواهد داد. اما شما به عنوان کسی که به قصد دارید این فرایند را انجام دهد بهترین دکتر بینی شهر خود را می شناسید؟ به عنوان مثال اگر در اصفهان زندگی می کنید می دانید بهترین جراح بینی در اصفهان چه کسی است؟ چه ویژگی های دارد؟ اگر پاسخی برای این سوالات در ذهن ندارید این مقاله از سایت دکتر شبنم آذری بهترین جراح زیبایی بینی اصفهان را مطالعه فرمایید. 

 

بهترین جراح بینی در اصفهان

 

آیا نحوه انتخاب بهترین دکتر بینی در اصفهان با سایر شهر ها متفاوت است؟

ممکن است که این سوال برایتان پیش بیاید که بهترین جراح بینی در اصفهان یا مناطق دیگر را چگونه انتخاب کنیم و بهترین دکتر رینوپلاستی در این شهر یا سایر شهر های ایران باید چه خصوصیاتی داشته باشد ؟ آیا نحوه انتخاب ان ها با یک دیگر متفاوت است؟ اغلب افراد نگران این موضوع هستند که بعد از عمل دماغ فرم بینی چه تغییری خواهد کرد و انجام آن را یک نوع ریسک می دانند ، چون از نتیجه آن اطلاعی ندارند ، باید گفت که با انتخاب جراح بینی با تجربه می توانید بدون هیچ گونه نگرانی عمل زیبایی بینی را با کسب نتایج مطلوب حاصل نمایید.

اهمیت انتخاب بهترین دکتر بینی اصفهان

یکی از مهم ترین سوالاتی که در این زمینه مطرح می شود این است که چرا باید یک جراح بینی خوب و مجرب برای عمل زیبایی بینی خود انتخاب کنیم؟ چرا این موضوع مهم است و خود پزشکان به این موضوع اشاره می کنند؟ برای پاسخ به این سوال باید به این مورد اشاره کنیم که عمل زیبایی بینی ، یکی از یچیده ترین و مشکل ترین جراحی زیبایی است  ، لذا درصورتی می تواند به موفقیت ختم شود که انجام آن به بهترین جراح بینی اصفهان که از تجربه ، مهارت ، تخصص و مسئولیت پذیری بالایی برخوردار است ؛ واگذار می شود.

زمانی که عمل رینوپلاستی نزد یک جراح بینی خوب ، حاذق و متبحر در اصفهان انجام می شود ، می تواند به بهبود هارمونی عناصر صورت و همچنین ظاهر چهره شود و متقابلا اعتماد به نفس افزایش یابد. زمانی که میزان موفقیت آمیز بودن نتایج افزایش یابد ، بیمار در آینده نیازی به صرف هزینه های زیاد و زمان برای طی کردن مراحل عمل بینی ترمیمی ندارد. با دقت در انتخاب یک جراح بینی مجرب و متبحر ، می توان از هزینه های اضافه و گزاف جلوگیری کرد.

در کنار تمامی این موارد اگر جراح انتخابی شما از مهارت ، تجربه و تخصص کافی برخوردار نباشد ، می تواند شما را در معرض عوارض و خطرات جدی قرار دهد. از این رو اکیدا توصیه می شود تا پزشک انتخابی خود را به خوبی از هر لحاظ بررسی نموده و احتیاط های لازم را در این خصوص در نظر داشته باشید. عزیزانی که قصد دارند دکتر شبنم آذری بهترین جراح بینی اصفهان را برای عمل زیبایی بینی خود انتخاب کنند می توانند نمونه کار های ایشان را در گالری تصاویر سایت و کانال آپارات ایشان مشاهده و بررسی نمایند.

 

تفاوت بینی گوشتی و بینی استخوانی از زبان بهترین جراح بینی در اصفهان

بینی ها را با توجه به میزان ضخامت پوست و میزان ضخامت استخوان های آن به دو نوع گوشتی و استخوانی تقسیم می کنند. بینی گوشتی دارای غضروف و استخوان های ظریف و ضعیف بوده و پوست آن ها ضخیم می باشد. در حالی که بینی استخوانی دارای غضروف و استخوان های مستحکم بوده و پوست آن نازک و ظریف می باشد. بینی های گوشتی و استخوانی در نتیجه جراحی دماغ نیز با یکدیگر متفاوت می باشند.

بینی های گوشتی را با توجه به ویژگی های ذکر شده برای آن نمی توان خیلی کوچک و سربالا نمود ، به همین دلیل امکان عمل کردن بینی فانتزی در بینی های گوشتی وجود نداشته و فقط می توان آن ها را به فرم طبیعی جراحی نمود. در حالی که بینی های استخوانی را می توان به هر دو فرم طبیعی و فانتزی جراحی نمود. لازم به ذکر است که افراد برای دستیابی به بهترین نتیجه از جراحی زیبایی دماغ ، باید بهترین دکتر بینی در منطقه خود را انتخاب نمایند ، به طور مثال اگر در اصفهان زندگی می کنید باید بهترین جراح بینی در اصفهان را برای جراحی دماغ خود برگزینند.

روش های قابل استفاده بهترین جراح بینی در اصفهان

 1. روش بسته : در این روش جراح بینی برای انجام اصلاحات مورد نظر اقدام به ایجاد برش در درون بینی می نماید.
 2. روش باز : در این روش جراح رینوپلاستی علاوه بر ایجاد برش در داخل بینی ، برش کوچکی نیز بر روی کلوملا ایجاد می نماید.

نحوه انتخاب جراح بینی

 • پرس و جو از دوستان و آشنایان
 • سرچ کردن بهترین جراح بینی در اصفهان در موتورهای جستجو و تهیه لیست جراحان پلاستیک بینی اصفهان
 • مراجعه حضوری به مطب و انجام مشاوره
 • صحبت کردن با بیماران قبلی جراح و بررسی کردن میزان رضایت افراد از انجام جراحی زیبایی بینی

فواید جراحی زیبایی بینی

 • بزرگ کردن بینی
 • کوچک کردن بینی
 • حذف قوز بینی
 • اصلاح پولیپ بینی
 • اصلاح سوراخ های بینی
 • و غیره

 

بهترین جراح بینی در اصفهان بهترین جراح بینی در اصفهان

 

خصوصیات بهترین جراح بینی

 1. بهترین جراح بینی در اصفهان سلامت فرد را اولویت کار خود قرار می دهد و مدل بینی را با توجه به اجزای صورت و تناسب داشتن با دیگر اجزا ایجاد می نماید.
 2. بهترین جراح بینی برای افرادی که انتظار مدل هایی که به فرم و اجزا صورت شان نمی آید را دارند ، مشخص کند که بینی مورد نظر به اجزای صورت نمی آید و مدل پیشنهادی خود را به فرد توصیه می کند و با دادن دیدگاه کلی به فرد در مورد نتیجه جراحی دماغ کمک می کند تا در مورد جراحی زیبایی بینی خود تصمیم گیری نماید.
 3. معیارهای زیبایی در بینی افراد متفاوت است و دید جراح بینی با توجه به معیارهای جهانی زیبایی ، با دید افراد عادی که خواستار بینی بسیار کوچک و دارای قوس زیاد دارد متفاوت است.
 4. جراح بینی با در نظر گرفتن نوع و ساختار همچنین ایراد بینی بهترین نتیجه را برای فرد حاصل می نماید و اکثر بیماران راضی از جراحی کردن بینی خود هستند.
 5. جراح بینی توانایی انجام انواع عمل زیبایی بینی استخوانی و گوشتی را با ایرادهای مختلف دارد.

جراحی بینی به چه کسانی توصیه نمی شود ؟

بهترین جراح بینی در اصفهان یا هر شهر دیگری چنانچه دارای تجربه و وجدان کاری باشد ؛ رینوپلاستی را برای هر کسی و تحت هر شرایطی انجام نداده و این جراحی زیبایی را فقط برای بیمارانی انجام می دهد که انتظارات واقع بینانه ای از عمل بینی داشته و از لحاظ روحی و جسمی در شرایط مطلوبی قرار داشته باشند.

کاندیدای مناسب عمل رینوپلاستی از دید بهترین دکتر بینی اصفهان 

اشخاصی که در ادامه توضیحاتی در رابطه با آن ها ارائه می دهیم برای جراحی کردن بینی کاندیدای مناسبی نیستند :

 • افرادی که به اختلال خود بدشکل پنداری دچار هستند.

این دسته از اشخاص به طور مداوم و همیشگی از ظاهر خود در حال ایرادگیری هستند ؛ در صورتی که اعضای بدن آن ها فاقد هر گونه عیب و نقص می باشد.

 • اشخاصی که به بیماری افسردگی ابتلا دارند.

طبق گفته های بهترین جراح بینی در اصفهان افراد افسرده به اشتباه گمان می کنند که انجام جراحی دماغ و ایجاد تغییر در ظاهرشان موجب بهبود وضعیت روحی آن ها خواهد شد ، در صورتی که این چنین نبوده و در برخی از موارد ممکن است به دلیل استرس های پیش از انجام این جراحی زیبایی ، وضعیت روحی آن ها وخامت یابد.

 • بیمارانی که وسواس دارند.

این اشخاص مبتلا به اختلالی هستند که به موجب آن به مقایسه خود با دیگران پرداخته و ممکن است ساعت ها روبروی آینه ایستاده ، اجزای صورت و تقارن چهره شان را بررسی کنند.

 • افرادی که بی انگیزه بوده و بلاتکلیف می باشند.

یکی از عواملی که در موفقیت آمیز بودن نتیجه عمل دماغ تاثیر بسیار زیادی دارد ، واقف بودن بیماران بر انتظارات خود از انجام این جراحی زیبایی می باشد ؛ با این وجود بیمارانی هستند که نه تنها تصویر روشنی از خواسته های خود ندارند که حتی تمایلی نیز برای انجام جراحی زیبایی بینی نداشته و تنها به دلیل حرف دوستان و اطرافیان تصمیم به انجام آن گرفته اند.

 • بیمارانی که کمال طلب بوده و ایده آل گرا هستند.

طبق گفته های دکتر آذری بهترین جراح بینی در اصفهان ، افراد باید متوجه این موضوع باشند که عمل بینی موجب بهبود نسبی بینی می گردد و هیچ تضمینی برای ایجاد یک بینی بی نقص بعد از جراحی وجود ندارد. اشخاصی هستند که با وجود اینکه نتیجه جراحی آن ها کاملاً موفقیت آمیز بوده و موجب دو چندان شدن زیبایی شان شده است ، تمام نکات مثبت جراحی را نادیده گرفته و فقط به ایرادات ریز موجود در آن دقت می کنند ، باید بگوییم که جراحی کردن بینی برای این دسته از افراد به هیچ عنوان مناسب نمی باشد.

 

بهترین جراح بینی در اصفهان

 

اقدامات قبل از عمل بینی

 • اولین و مهم ترین قدم پیش از انجام عمل ، انتخاب بهترین جراح بینی در اصفهان می باشد ؛ چرا که از جراح دماغ ، به عنوان تاثیرگذارترین عامل در نتیجه رینوپلاستی یاد می گردد.
 • افرادی که تصمیم به انجام عمل دماغ  گرفته اند ؛ در جلسه مشاوره ، باید پزشک را از تمامی سوابق پزشکی خود مطلع نمایند و به ایشان در ارتباط با حساسیت های دارویی خود نیز بگویند.
 • بهتر است آقایان ، در روز قبل از جراحی زیبایی بینی صورت خود را اصلاح کنند.
 • مصرف و انجام به موقع دارو و آزمایشات تجویز شده از سوی جراح بینی ، اهمیت به سزایی داشته و به هیچ عنوان ، نباید در این باره سهل انگاری گردد.
 • طبق توصیه جراح بینی ، افراد زیباجو خواستار عمل زیبایی بینی باید از مدتی پیش از انجام عمل ، از مصرف داروهایی که منجر به بروز اختلال در انعقاد خون می گردند ، خودداری نمایند.
 • جراح بینی ، به کسانی که تصمیم به انجام رینوپلاستی گرفته اند ؛ توصیه به عدم استعمال دخانیات و همچنین مصرف نوشیدنی های حاوی الکل از مدتی پیش از جراحی می کند ؛ چرا که مصرف این موارد ، جراحی دماغ را با اخلال مواجه می کند.
 • دکتر آذری بهترین جراح بینی در اصفهان توصیه می کنند ، افراد زیباجو در روز انجام جراحی زیبایی بینی ، باید ناشتا باشند ؛ به همین علت ، به آن ها توصیه می گردد ، شب قبل از انجام آن شام سبک میل کرده و از 8 ساعت قبل از آن ، از خوردن و آشامیدن خودداری نمایند.
 • بهتر است افراد در روز عمل دماغ ، لباس آزاد و دکمه دار به تن کنند.
 • بانوانی که تصمیم به انجام عمل زیبایی دماغ گرفته اند ، در روز عمل باید بدون آرایش بوده و هیچ گونه زیورآلات به همراه نداشته باشند.

 

بهترین جراح بینی در اصفهانبهترین جراح بینی در اصفهان

 

توصیه های مراقبتی بهترین جراح بینی در اصفهان

 1. در دوران نقاهت ، از فین کردن خودداری نمایید.
 2. تا مدتی باید از برقرای رابطه جنسی ، اجتناب کنید.
 3. پس از عمل دماغ ، از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید خودداری نمایید ؛ چرا که گرما ، موجب افزایش تورم می شود.
 4. از صحبت کردن زیاد در دوران نقاهت ، اجتناب نمایید و همچنین ، با صدای بلند صحبت نکنید.
 5. از گریه و خندیدن بیش از اندازه ، اجتناب نمایید.
 6. استفاده از کمپرس یخ در روزهای ابتدایی پس از عمل جراحی ، تاثیر به سزایی در پیشگیری از تورم و کبودی دارد.
 7. در دوران نقاهت ، باید از انجام فعالیت های سنگین ؛ از جمله بلند و جا به جا کردن اجسام سنگین ( اجسام بیش از دو کیلوگرم ) خودداری نمایید.
 8. بهترین جراح بینی در اصفهان به افرادی که رینوپلاستی را انجام داده اند توصیه می کند تا در روزهای ابتدایی پس از عمل دماغ ، تنها مواد غذایی نرم و آبکی را در رژیم غذایی خود قرار داده و به مرور ، مواد غذایی سفت تر را جایگزین نمایید.
 9. صورت در این دوران ، باید کمترین تحرک را داشته باشد ؛ به همین علت ، بهتر است ؛ از مصرف مواد غذایی سفت که نیاز به جویدن طولانی مدت دارند ، خودداری نمایید.
 10. مصرف آب آناناس و آب کرفس ، تاثیر به سزایی در تسریع در روند بهبودی تورم و کبودی های ناشی از جراحی کردن دماغ دارد ؛ بنابراین ، این موارد را در رژیم غذایی خود قرار دهید.
 11. مصرف نمک و ادویه ، موجب تشدید ورم می شوند ؛ بنابراین تا مدتی این موارد را از رژیم غذایی خود حذف کرده یا مصرف آن ها را به حداقل برسانید

نحوه انتخاب جراح بینی

برای این کار ابتدا می بایست از تصمیم خود در ارتباط با تغییر فرم بینی اطمینان حاصل نمایید زیرا این پروسه بازگشت پذیر نخواهد بود و بدیهی است که نباید از روی یک تصمیم زودگذر آن را انجام داد. در نتیجه پس از قطعی شدن تصمیم خود می توانید لیستی از دکتر خوب عمل بینی در شهر خود را تهیه کرده و موارد زیر را بر روی آن انجام دهید.
عبارتند از :

 1. یکی از این روش ها برای انتخاب جراح خوب می تواند پرس و جو از افرادی باشد که قبل از شما عمل زیبایی بینی را انجام داده اند.
 2. دیگر راه کار ،می تواند سرچ و جستجو در موتورهای جستجو باشد که با تهیه یک لیست از اسامی دکترهای موجود برای خود و بررسی تمامی موارد می توانید یکی از بهترین ها را انتخاب کنید.
 3. راهکار دیگر می تواند بعد از قدم قبلی انجام بگیرد که پس از انتخاب می توانید به صورت حضوری به جراح بینی می توانید نمونه کارهای انجام شده توسط دکتر عمل بینی را مشاهده کنید و یا حتی از بیماران نحوه برخورد و کارکرد پزشک را جویا شوید و بتوانید بر اساس شنیده ها و دیده های خود جراح بینی را انتخاب کنید.
 4. راه کار آخری که می ماند و شما می توانید برای برگزیدن دکتر عمل بینی انجام دهید مشاهده و بررسی صفحات جراح در فضای مجازی مانند سایت و اینستاگرام خواهد بود. با مطالعه تمامی مقالات علمی و همچنین مشاهده نمونه کارهای انجام داده می توانید از انتخاب خود اطمینان حاصل نمایید .

پیامدهای عدم انتخاب جراح بینی 

رینوپلاستی جراحی با احتمال خطرات کم است که برای بسیاری از افراد قابلیت انجام آن وجود دارد. از آنجایی که تغییراتی را بر روی بینی اعمال خواهند کرد ،گاها ممکن است عوارضی ایجاد شود، این عارضه ها گاها اجتناب ناپذیر بوده و اغلب بعد از گذشت بازه زمانی بهبودی کامل حاصل می شود. جهت کاهش احتمال بروز عواض ، انتخاب جراح بینی باتجربه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
تماس
مسیریابی
Call Now Button