12 نوامبر

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی به ظاهر کمی ریسک دارد و اغلب افراد تصور می کنند که با موفقیت انجام نخواهد شد به این خاطر که بینی های گوشتی پوست ضخیم و غضروف های ضعیفی دارند جراحی این دسته از بینی ها در گذشته با تکنیک های قدیمی صورت می گرفت و تقریبا کار خاصی برای بینی های گوشتی انجام نمی شد،اما امروزه با تکنیک های جدید تقویت بافت ضعیف بینی می توان نتایج مطلوبی را از جراحی بینی کسب نمود .

اغلب افرادی که دارای بینی گوشتی هستند قبل از اقدام به جراحی بینی نگران این موضوع هستند که جراحی بینی های گوشتی برگشت پذیر خواهد بود ؟

برای موفقیت آمیز بود جراحی بینی گوشتی باید عمل بینی خود را توسط بهترین جراح بینی گوشتی انجام دهید چرا که نیاز به دقت و تجربه جراح بینی دارد تا نتیجه جراحی بینی ایده آل و موفق ایجاد شود .

جراحی بینی گوشتی

بینی گوشتی چیست ؟

  • بینی گوشتی از نظر ظاهری  دارای حالت گرد و پهنی در سر بینی است .
  • بینی گوشتی از نظر ساختار دارای بافت و غضروف ضعیفی است .
  • بینی گوشتی از نظر نوع پوست دارای پوست ضخیمی با غدد قعال چربی می باشد .

انواع بینی گوشتی

بینی گوشتی های بر اساس نوع پوست به دو دسته تقسیم می شود .

بینی گوشتی با منافذ باز و بزرگ غدد چربی :

بر روی پوست این نوع از بینی منافذ بزرگی قابل مشاهده است که غدد چربی زیر پوست فعالی دارند .

بینی گوشتی با غده چربی کم کار :

این نوع بینی دارای پوست ضخیم و براق که غدد چربی پوست فعالیت کمتری دارد.

نتیجه جراحی بینی گوشتی

افرادی که دارای بینی های گوشتی هستند باید با توجه به ضخامت پوست خود انتظارات واقع بینانه ای از عمل بینی خود داشته باشند .

به طور کلی از مهمترین مسایل قبل از عمل جراحی زیبایی بینی دقت در انتخاب جراح بینی است چون نقش بسزایی را ایجاد نتایج مطلوب ایفا خواهد نمود .

 نتیجه عمل زیبایی بینی های گوشتی در صورتی موفق خواهد بود و دچار بازگشت نخواهد شد که عمل بینی توسط جراح بینی با تجربه انجام شود .

نتیجه جراحی بینی های گوشتی بینی طبیعی خواهد بود و فرد به دلیل پوست ضخیمی که دارد، نباید انتظار بینی فانتزی و عروسکی را از جراحی بینی خود داشته باشد به این خاطر که بینی عروسکی نیاز به استخوان محکم و پوست نازک دارد.

دکتر شبنم آذری

جراح و متخصص گوش ، گلو ، بینی

جراحی زیبایی بینی و صورت ، تزریق ژل و بوتاکس

درباره نویسنده

️دکتر شبنم آذری
جراح و متخصص گوش، گلو و بینی جراح سر و گردن (تیروئید و توده های گردن) جراح پلاستیک بینی و صورت جراحی آندوسکوپی بینی و سینوس و حنجره

پاسخ

4 × 5 =

تماس
مسیریابی