09 آگوست

هزینه جراحی بینی

امروزه افراد بسیار زیادی برای جراحی بینی خود به جراحان زیبایی مراجعه می نمایند و اولین سوالی که از پزشک خود می پرسند هزینه جراحی بینی می باشد. ما در این مقاله سعی داریم تمامی عوامل موثر بر روی هزینه جراحی دماغ در اصفهان را بیان کنیم. بینی به دلیل اینکه در تنفس افراد نقش داشته و تاثیر بسزایی در زیبایی افراد دارد از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

 

هزینه جراحی بینی

 

  • هزینه جراحی درمانی بینی

داشتن کوچکترین مشکل در عملکرد بینی ، تنفس فرد را با مشکل مواجه کرده و وجود اختلالاتی همچون پولیپ و انحراف عوارضی همچون خرخر کردن در خواب و غیره را برای افراد به دنبال خواهد داشت که این امر علاوه بر ایجاد مشکلات تنفسی، زندگی اجتماعی فرد را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد. با انجام پروسه جراحی کردن دماغ می توان مشکلات عملکردی آن را رفع کرد. جراحی دماغ با اهداف درمانی ، تحت پوشش بیمه بوده و بیمه تمام هزینه جراحی بینی را تقبل و پرداخت خواهد کرد.

  • هزینه جراحی زیبایی بینی

قرار گرفتن بینی در وسط صورت و برجسته بودن آن موجب می شود که این عضو، تاثیر بسیار زیادی در زیبایی صورت داشته باشد. جراحی دماغ روشی است که با انجام آن می توان ایراداتی مانند قوز را برطرف کرد و موجب زیبایی بیشتر افراد شد.

فیلم جراحی بینی در اصفهان توسط بهترین جراح بینی اصفهان 

 

عوامل موثر بر هزینه جراحی بینی 

عوامل بسیاری در تعیین هزینه عمل زیبایی بینی با اهداف زیبایی موثرند که عبارتند از:

  • نوع بینی

همانطور که می دانید بینی ها دارای دو نوع استخوانی و گوشتی هستند که پوست بینی های استخوانی نازک و غضروف های آن ها مستحکم بوده در حالیکه پوست بینی های گوشتی ضخیم و استخوان های آن ها ضعیف است. جراحی دماغ های گوشتی به دلیل ویژگی های ساختاری آن ها سخت تر از بینی های استخوانی بوده و همین امر موجب می گردد که هزینه عمل بینی گوشتی بیشتر از بینی استخوانی باشد.

 

هزینه جراحی بینی

 

  • میزان ایرادات بینی

هرچه مشکلات و ایرادات موجود در ساختار بینی بیشتر باشد هزینه جراحی بینی بیشتر خواهد بود.

  • دستمزد جراح بینی
  • هزینه کلینیک یا بیمارستان
  • هزینه دارو

عمل بینی با قیمت 2 میلیون !

جراحی دماغ با قیمت دو میلیون یا عمل بینی ارزان عبارتی است که ممکن است در صورت جستجو در گوگل با آن مواجه شده باشید. در ابتدا باید بگوییم که میزان هزینه جراحی بینی در اصفهان یا دیگر شهر های ایران ، معیار مناسبی برای انتخاب جراح بینی نیست و افراد برای دستیابی به بهترین نتیجه از جراحی باید یک جراح با تجربه، ماهر و متخصص را انتخاب نمایند.

همانطور که می دانید هیچ ارزانی بی دلیل نیست و دریافت مبالغ بسیار پایین اغلب توسط افرادی صورت می گیرد که از تجربه و تخصص لازم برخودار نیستند. از طرفی دریافت مبالغ بالا نیز دلیل بر توانایی و مهارت بالای پزشک نمی باشد.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
تماس
مسیریابی
Call Now Button